Услуги

Наші фахівці мають великий досвід у сфері монтажу та обслуговування систем кондиціонування, а також підбору та налаштування систем вентиляції в побутових і промислових масштабах.

З нашою допомогою Вам не важко буде підібрати кондиціонер або вентиляційну установку для того щоб зробити перебування в приміщенні більш комфортним не витрачаючи при цьому зайвих коштів.

Виїзд майстра на об'єкт, будь то квартира або виробниче приміщення в межах міста Хмельницького або Хмельницькій області входить в комплект послуг, що надаються нами в разі якщо Ви хочете купити кондиціонер і правильно підібрати набір компонентів для облаштування припливно витяжної вентиляції.

Відповіді на ваші питання перед покупкою, під час експлуатації та після гарантійного обслуговування надаються за телефоном і при особистій зустрічі в разі потреби. Якщо Ви не впевнені в тому чи підійде вподобаний Вам кондиціонер до приміщення в якому планується його використання - ми допоможемо! Завдяки досвіду і кваліфікованості співробітники нашої фірми запропонують оптимальний по співвідношенню ціни і якості набір необхідних елементів.

Ми пропонуємо тільки перевірене і якісне обладнання, тому в списку продукції знаходиться на даному сайті ви не знайдете кондиціонерів ноунем виробників, а бачите перелік товарів тільки надійних і надійних виробників, які дають гарантію на безперебійну роботу протягом тривалого терміну!

Список основних послуг пропонованих нами:

  • Продаж кондиціонерів і систем вентиляції
  • Монтаж і сервісне обслуговування кондиціонерів.
  • Монтаж і сервісне обслуговування систем вентиляції.
  • Післягарантійне обслуговування.
  • Виїзд фахівця на об'єкт.
  • Розрахунок і проектування систем вентиляції та кондиціонування.

Якщо у Вас виникло питання з придбання, експлуатації, ремонту або обслуговування кондиціонера або елемента системи вентиляції - звертайтеся до нас!